نتایج جستجو برای عبارت :

ابی کی اشکاتو پاک میکنه

منو حالا نوازش کن ، که این فرصت نره از دست
شاید این آخرین باره ، که این احساس زیبا هست
منو حالا نوازش کن ، همین حالا که تب کردم
اگه لمسم کنی شاید ، به دنیای تو برگردم
هنوزم میشه عاشق بود ، تو باشی کار سختی نیست
بدون مرز با من باش ، اگر چه دیگه وقتی نیست
نبینم این دم رفتن،تو چشمات غصه میشینه
همه اشکاتو میبوسم ، میدونم قسمتم اینه
تو از چشمای من خوندی ، که از این زندگی خستم
کنارت اونقدر آرومم ، که از مرگ هم نمیترسم
تنم سرده ولی انگار ، تو دستای تو آت
کی اشکاتو پاک میکنه
 شبا که غصه داری 
دست رو موهات کی میکشه
 وقتی منو نداری 
 شونه کی 
مرهم هق هقت میشه دوباره
 از کی بهونه میگیری
شبای بی ستاره
 برگ ریزونای پاییز 
کی چشم به رات نشسته 
از جلو پات جمع میکنه
برگای زرد و خسته 
 کی منتظر میمونه
حتی شبای یلدا 
تا خنده رو لبات بیاد 
شب برسه به فردا 
 کی از سرود بارون
قصه برات میسازه 
از عاشقی میخونه
وقتی که راه درازه 
 کی از ستاره بارون  
چشماشو هم میذاره 
نکنه ستاره ای بیاد 
یاد تو رو نیاره
از گریه خفه بشی ولی نتونی گریه کنی نتونی اشک بریزی.. نتونی داد بزنی کم آوردم..نتونی داد بزنی خسته ام..
اشکاتو گریه هاتو فریاداتو قورت میدی و سرکوب میکنی 
فوبیاهات هی ریشه بدونن تو مغزت 
ریشه تک تک اون درختا گلوتو فشار بده ولی بازم بگی ادامه بده من قوی باش من.
کاغذتم رفیقسردت شد بسوزونم..دلت گرفت خط خطیم کن..گریت گرفت باهام اشکاتو پاک کن..اگه سردت شد باهام خودتو باد بزن..اگه حوصلت سر رفت باهام قایق درست کن و بزارم روی آب..اگرم از دستم خسته شدی باهام موشک درست کن و پرتم کن یه جای دور..ز-امینیبا اندکی تضمین
گریه نکن....... گــــــریه نــکن طاقتـــشو نــــدارم واسه همینه که مـــی خوام بمـیرم اشکاتو پاک کن به چشام نگاه کن مـن پیش دریای دلـــت کویـــرم این همـــه آزادی دل نمـی خــوام واسم اسیـــر تـو بودن یـه دنیــاس گریـــه نکن اشـــکاتو من نـبیـــنم نگو که غصه ی تو از من جداس من همه دنیارو به پات می ریزم تـــا که بخندی تـــو به روی دنــیا عزیز مـن زندگیـــمون دو روزه ایـــن روزا رو با دل من را بیـــا
ادامه مطلب
چقدر بزرگن ...
چقدر کوچیک ، من !
چقدر لطیفن ...
چقدر سنگی ، من !
چقدر از من دور ...
چقدر نزدیکن !
چقدر بی پروا ...
چقدر ترسو ، من !
جلو پاتو نگاه کن تو ماه رمضون ... حداقل به خودت که راست بگو . به اون چیزی که باور داری که عمل کن د لامصب !
چه خوبه ماه رمضون . یه حس دیگه دارم توش . خاطره زنده میکنه . اینکه یه عده ی زیادی هم توش یه کار یکسان مثل روزه گرفتن میکنن هم تو این حس خوب بی تاثیر نیس . مثل رنگ کردن یه خونه ی قدیمی ، اونم دست جمعی . فارغ از هر حس و حال و اعتقادی ن
گریه نکن....... گــــــریه نــکن طاقتـــشو نــــدارم واسه همینه که مـــی خوام بمـیرم اشکاتو پاک کن به چشام نگاه کن مـن پیش دریای دلـــت کویـــرم این همـــه آزادی دل نمـی خــوام واسم اسیـــر تـو بودن یـه دنیــاس گریـــه نکن اشـــکاتو من نـبیـــنم نگو که غصه ی تو از من جداس من همه دنیارو به پات می ریزم تـــا که بخندی تـــو به روی دنــیا عزیز مـن زندگیـــمون دو روزه ایـــن روزا رو با دل من را بیـــا
چه خوبه که کنار
رفیق^^
یه روزی میرسه
صبح از خواب پا میشی*.*
گوشیتو ور میداری میبینی pm نداری ازم❌
میگیری میخوابی^^
ظهر پا میشی+.+☀️
میبینی تو تلگرام آفم
میبینی جواب کامنتای کسی رو هم ندادم^^:)
اس میدی
ج نمیاد;)
ناراحت میشی :"(
بعد یساعت باز اس میدی
ج نمیاد^^:)‼️
زنگ میزنی☎️
مشترک مورد نظر خاموش میباشد:)
تلگرام~>>اخرین بازدید..^.-
میزنی بیرون‍♀
خبری نیس:')
عصبانی میشی-.-
میگی گور باباش
شب میخوابی^^:)
ولی بفکرمی که کجام چرا نیسم :'(
هنوزم بیخبر‼️
صب دیگه میای در خونمون
ریتم: 6/8            گام: A
Am   Dm              B                            A    Dm             B      Am
گل بارون زده ی من گل یاس نازنینم ... میشکنم پژمرده میشم نذار اشکاتو ببینم
Am     Dm           B                               A     Dm              B        Am
تا همیشه تو رو داشتن داشتن تمام دنیاست ... از تو و اسم تو گفتن بهترینِ همه حرفاست
Am           E          G                                Am          E               G      Am
با تو با تو اگه باشم وحشت از مردن ندارم ... لحظه هام پر میشه از
گریه نکن...

متاسفانه مرورگر شما، قابیلت پخش فایل های صوتی تصویری را در قالب HTML5 دارا نمی باشد.توصیه ما به شما استفاده از مروگرهای رایج و بروزرسانی آن به آخرین نسخه می باشدبا این حال ممکن است مرورگرتان توسط پلاگین خود قابلیت پخش این فایل را برای تان فراهم آورد.

متاسفانه مرورگر شما، قابیلت پخش فایل های صوتی تصویری را در قالب HTML5 دارا نمی باشد.توصیه ما به شما استفاده از مروگرهای رایج و بروزرسانی آن به آخرین نسخه می باشدبا این حال ممکن است
دانلود آهنگ جدید حسین فرشباف بزن بارون
Download New Music Hossein Farshbaf bezan baroon
آهنگ جدید حسین فرشباف بنام بزن بارون
چشمامو میبندم بارونو نبینم عشقارو نبینم دنیارو نبینم
شهر جای بدی نیست آدماش همینن میری زیر بارون اشکاتو نبینن

ادامه مطلب
به پیشنهاد خیلیا...
و یادآوری یکی از دوستان بیان...
دیروز رفتم کتابفروشی و کتاب رنج مقدس رو خریدم...
بیخیال کتاب و دفتر و جزوه شدم ...و تا امروز تمومش کردم...
نمیدونم میشه اسمشو چی گذاشت...به قول یکی از بچه های دبیرستان "تحت الجو"ام...یا واقعا بهم اثر کرده...
شاید اینکه زیادی شبیه قهرمان داستان بودم...تا نصفه هاش که مصطفی وارد داستان شد ...شاید...چون دلم حرفایی که چشمم میخوند رو باور میکرد‌‌...شاید چون نویسنده عنصر باور پذیری که همون تعلیق باور ناپذیریه
نبات جان دعوت کرد تا نامه ای به گذشته بنویسم....گذشته ی خودم....و من به فکر رفتم...که اگر میشد در گذشته نامه ای داشتم که از آینده رسیده بود چه حس و حالی داشت و روی تصمیمات زندگیم چه تاثیری گذاشته بود....یا الان.... چی پیش میومد اگه یهو نامه ای از آینده م بدستم میرسید؟!!!
...................................................................................
سلام خودِ خودم...
تعجب نکن اگه اینطور خطابت کردم چون من خودِ آینده ی توام.... و تویی که امروز ِ منو ساختی....با همه ی تجارب و دغدغه ها و کارهات
دینگ!
صدای پیامک موبایل بلند شد.
دستم بندِ ظرف‌ها بود. آمدم صدا بزنم: "ملیج، موبایلم رو می‌دی؟"، اما یادم آمد که ملیج مدرسه است. به هر حال یک پیامک ساده بود، هرکسی که فرستاده بودش می‌توانست ده دقیقه دیگر صبر کند.
شستن ظرف‌ها که تمام شد، دست‌هایم را با پایین لباسم خشک کردم. موبایلم را برداشتم. شماره عجیبی بود، اسم نداشت: "والد گرامی، فرزند شما امروز در کلاس حاضر نبوده. جهت موجه کردن..."
خشکم زد. 
ملیج؟
ملیج که صبح رفت بیرون!
شلوار ورزشی و خوراکی
دانلود آهنگ جدید وانتونز - بچگیا + متن + پخش آنلاین
♬♪♪♫♪♬
Download New Song By Wantons Caled  Bachegia+Text
Danlod Ahang Jadid Bachegia |Wantons
♬♪♪♫♪♬
 متن آهنگ وانتونز بچگیا :
نه نه ، نه نه ، نه نه  ♪♫♪  دلمون به چی‌ خوش بودبه قصه‌ های بابایی و ♪♫♪  به خوابای با لالایی مامانی ودلمون به چی‌ خوش بودددد

برای دانلود آهنگ جدید وانتونز| بچگیا لطفا به ادامه مطلب مراجعه فرمایید

پخش آنلاین آهنگ  Wantons Bachegia :

مرورگر شما از Player ساپورت نمی کنددانلود آهنگ

برای دانلود آهن
دانلود آهنگ جدید وانتونز ، بچگیا + متن + پخش آنلاین
♬♪♪♫♪♬
Download New Song By Wantons Bachegia+Text
Danlod Ahang Jadid Bachegia Az Wantons
♬♪♪♫♪♬
 متن آهنگ وانتونز بنام بچگیا :
نه نه ، نه نه ، نه نه  ♪♫♪  دلمون به چی‌ خوش بودبه قصه‌ های بابایی و ♪♫♪  به خوابای با لالایی مامانی ودلمون به چی‌ خوش بودددد

برای دانلود آهنگ جدید وانتونز| بچگیا لطفا به ادامه مطلب مراجعه فرمایید

پخش آنلاین آهنگ  Wantons Bachegia :

مرورگر شما از Player ساپورت نمی کنددانلود آهنگ

برای دانلود آ
شب همسر برامون شعر خوند . اول شعر
اگه یروز بری سفر
بری ز پیشم بی خبر
دوباره  باز تنها می شم
اسیر رویاها می شم....
(به مناسبت سفر فردای همتا) 
این شعر رو خیلی دوست دارم . همیشه از اول ازدواج اینو برای همسر می خوندم . حسم بهش بود .
و شعر 
عاشقم من عاشقی بی قرارم
کس ندارد خبر از دل زارم
آرزویی جز تو در دل ندارم...
و شعر نیاز
من نیازم تو رو هر روز دیدنه
از لبت دوست دارم شنیدنه...
همسر هم برام این شعر ها رو می خوند:
ماه در میاد  که چی بشه
می خواد عزیز کی بشه
ماه
داشتم می گفتم...داشتیم بستنی می خوردیم یهو بابا گفت: باباخسرو چی گفتن؟
،گفتم چی رو؟
گفت شب آخر..دم خونه...
منم که کلا از ذهنم پاک شده بود اون شبو نفهمیدم باز://
گفتم خب چی رو میگید یادم نمیاد...کدوم حرفشون؟
گفت : " به فرزاد سلام برسون بگو یه جایزه پیشم داره" ؟ 
اینو که گفت یه لحظه هول شدم ولی باز خندم گرفت گفتم آها..اون حرفشون ..نه می دونید..چیز..
 میخواستم همون موقع قشنگ براش تعریف کنم واقعیتو ولی یهو یادم اومد که واقعیت در واقع مال یه سال پیشه که من م
متن آهنگ مال من باش امیر تتلو
متن آهنگ قدیمی

بعضی وقتا سخت ترین نقشی که باید بازی کنی رو
خودت قصشو نوشتی
پس سعی کن نباشه چیزکی
تا نگویند چیز ها ، تا نگویند چیز ها
مالِ من باش که همیشه من مالِ تو بودم
عاشقم باش ، اگه میشه
مالِ من باش که به جز تو به کسی حسی ندارم
بگو آره دیگه صبح شد
مالِ من شو اگه بازم ، واسه تو مهمه قلبم
عشقو باهات تجربه کردم
مالِ من باش که دوباره
با نبودت قدِ عالم ، قدِ دنیا شده دردم
وقتی میگیره دلت عکسِ منو نگاه برو
دور شو از سر
آهنگ جدید سهراب ام جی امیر تتلو| مال من باش +متن+پخش انلاین
Download New Music Amir Tataloo Sohrab Mj |Male Man Bash +text
♬♪♪♫♪♬

♬♪♪♫♪♬

برای دانلود آهنگ مال من باش ام جی و امیرتتلو  لطفا به ادامه مطلب مراجعه فرمایید

برای دانلود آهنگ جدید امیرتتلو با نام مال من باش روی لینک های زیر کلیک کنید:

پخش آنلاین آهنگ جدید امیرتتلو|مال من باش :مرورگر شما از Player ساپورت نمی کنددانلود آهنگ جدید تتل و امجی
کیفیت متوسط :
کیفیت عالی :  
متن آهنگ مال من باش از  امیر تت
زیباترین متن برادر, جملات کوتاه و شعرهای عاشقانه برای برادر
در این قسمت شعرهای عاشقانه و جملات کوتاه در وصف برادر را می خوانید.
داداش که داشته باشی…یکی هست که وقتی ناراحتی تنها امیدت اینه که اون باورت داره و منتظر شندن حرفاتهداداش که داشته باشی… یکی هست که با وجود اینکه حرفات تکرارین و همش غر زدنن انکار میکنه و میگه بگوداداش که داشته باشی… یکی هست خطاهاتو که براش میگی عصبی میشه و رگ غیرتش به جوش میادداداش که داشته باشی…یکی هست که اعصاب خو
  در آنسوی محله‌ی ضرب ، درون باغ درختان هلو،  هاجر   پابرچین ، و با احتیاط ، از بین شاخه های شکسته و به زمین افتاده راه خود را باز میکند و چستو چابک به ابتدای ورودیِ باغ میرسد ، او قصد رفتن به صف نانوایی را دارد٬ اما در این چندصباح هرگز به هدفش از خرید نان نیاندیشیده. زیرا او در نهایت امر تنها میتواند عطر نان را استشمام کند. . اما چون هنوز در شوک و اضطراب حوادث شب گذشته سیر میکند ، یادش رفته تا کلیدها را با خودش ببرد. او چون تازه وارد است ، هنوز س
در آنسوی محله‌ی ضرب ، درون باغ درختان هلو،  هاجر   پابرچین ، و با احتیاط ، از بین شاخه های شکسته و به زمین افتاده راه خود را باز میکند و چستو چابک به ابتدای ورودیِ باغ میرسد ، او قصد رفتن به صف نانوایی را دارد٬ اما در این چندصباح هرگز به هدفش از خرید نان نیاندیشیده. زیرا او در نهایت امر تنها میتواند عطر نان را استشمام کند. . اما چون هنوز در شوک و اضطراب حوادث شب گذشته سیر میکند ، یادش رفته تا کلیدها را با خودش ببرد. او چون تازه وارد است ، هنوز سرگ
  داستان شهر خیس  بقلم شهروز براری صیقلانی .    قسمتی از داستان بلند ادبی .   اپیزود های 10 _ 11_ 12 . 

.    در آنسوی محله‌ی ضرب ، درون باغ درختان هلو،  هاجر   پابرچین ، و با احتیاط ، از بین شاخه های شکسته و به زمین افتاده راه خود را باز میکند و چستو چابک به ابتدای ورودیِ باغ میرسد ، او قصد رفتن به صف نانوایی را دارد٬ اما در این چندصباح هرگز به هدفش از خرید نان نیاندیشیده. زیرا او در نهایت امر تنها میتواند عطر نان را استشمام کند. . اما چون هنوز در شوک

. 
/√– در آنسوی محله‌ی ضرب ، درون باغ درختان هلو،  هاجر   پابرچین ، و با احتیاط ، از بین شاخه های شکسته و به زمین افتاده راه خود را باز میکند و چستو چابک به ابتدای ورودیِ باغ میرسد ، او قصد رفتن به صف نانوایی را دارد٬ اما در این چندصباح هرگز به هدفش از خرید نان نیاندیشیده. زیرا او در نهایت امر تنها میتواند عطر نان را استشمام کند. . اما چون هنوز در شوک و اضطراب حوادث شب گذشته سیر میکند ، یادش رفته تا کلیدها را با خودش ببرد. او چون تازه وارد

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها