نتایج جستجو برای عبارت :

سیاوش سهراب جنگل چشمات

چه بی ریا آمدم به قلب عاشق توباورم شد حرف های به ظاهر صادق تو
چه پر غرور می روی از این دل شکستهانگار عهدی نبستی با این عاشق خستهانگار عهدی نبستی با این عاشق خسته
جنگل چشمات هواش چه سرده ، هر نگاه تو حدیث دردهرفتنت دیگه شده مسلم ، اما دل هنوز باور نکرده
نکنه رنجیدی از من ، بگو تقصیرم چیهیا که دل به دیگری دادی ، بگو اون کیهنکنه که از حقیقت ، تو می خوای فرار کنیبری و یک بار دیگه ، منو بی قرار کنیبری و یک بار دیگه ، منو بی قرار کنیجنگل چشمات هواش چه س
سهراب ؟ سهراب ! صدایم
را میشنوی سوالی دارم !؟
سهراب قایقت جا دارد؟؟
من نمی آیم !
خود کلبه ای میسازم
دور از آدمها !!
من باشم و من !!
فقط سهراب بگو قایقت جاا دارد؟؟
آدمها را سوار قایقت کن سهراب !
دور کن آدمها را از من سهراب !!!
من باشم و این کلبه
من باشم و بیخیالی !
و خیال بافی های 
دخترانه ام !!!
و آرزوهای نرسیده ام !!!
من باشم و بازی با عروسک هایی
که هیچ گاه نداشته ام !!!!
سهراب آدمها را دور کن از من !
سهراب شعر تازه نداری؟
نو نو باشد ؟ تن خور اول باشد شعرت
که د
-آنارشیسم یعنی چی؟
+نظر خودت چیه
-یعنی هرج و مرج
+نه
-پس چی
+بین علما اختلافه
-به نظر خودت
+یعنی نفی هرگونه سازماندهی بیهوده
-یعنی قانون جنکل
+قانون جنگل مگه چشه. توی جنگل شکار و شکارچی مشخصه، جنگل ها مرز ندارند، توی جنگل هر کس به اندازه نیازش بر میداره، توی جنگل هر کس سر جای خودشه، توی جنگل هر چقدر بدوی نتیجه اش را میبینی، توی جنگل دسته و خانواده روابطشون مستحکمه، توی جنگل اختلاف طبقاتی جایی نیست (البته یه سری میمون مثل خود ما هستند که از این داس
دانلود آهنگ صدای پای آب از سهراب سپهری

دانلود فایل

صدای پای آب - گنجینه صوتی تبیانsound.tebyan.net › Category › Tags=صدای پای آبصدای پای آب گنجینه صوتی تبیان، بانکی صوتی از موسیقی، نغمه، کتاب صوتی و کلیپ های ... کتاب صوتی «صدای پای آب» نوشته «سهراب سپهری» با صدای مرحوم «خسرو ... بخش چهارم صدای پای آب سهراب سپهری، با صدای خسرو شکیبایی (4:34).
بهبه کتاب صدای پای آب با صدای شاد روان خسرو شکیبایی | ...gooshkon.ir › دانلود-کتاب-صدای-پای-آب-سهراب-سپهری

این در حالی است که جنگل های ارسباران تا چند وقت پیش با مشکلی به اسم قطع درختان جنگل های ارسباران همراه بود.لازم به توضیح است که جنگل های ارسباران دومین جنگل وسیع ایران است.

به گزارش ایلنا؛ رمحلی سانه های از وقوع آتش سوزی در جنگل های شهرستان خداآفرین و ورزقان خبر می دهند.
به ادعای این رسانه ها، آتش‌سوزی از روز دوشنبه آغاز شده و تا کنون ادامه دارد و چند صد هکتار از اراضی این منطقه طعمه حریق شده اند.
این در حالی است که جنگل های ارسباران تا چن
در این مطلب از سری مطالب اشعار شعرای مختلف پرتال دلبرانه یک شعر زیبا از سهراب سپهری را منتشر خواهیم کرد.
شعر معروف سهراب سپهری با نام اهل کاشانم روزگارم بد نیست که یکی از اشعار طولانی این شاعر به حساب می آید.
در ادامه متن کامل این شعر زیبا از این سهراب سپهری را برای شما عزیزان درج نموده ایم.
امیدواریم لذت کافی را ببرید
با ما همراه باشید…..
برای مشاهده ادامه متن به لینک زیر مراجع کنید
شعر سهراب سپهری اهل کاشانم روزگارم بد نیست
زیادی دور نشو بیا کجاهارو میکنی نگاه
انگاری غرقی توی رویا حالتو میخرم
همه میرن تو میمونی پشتم گفتی نرو لفظتو نکشتم

دل تو اینجاس توی مشتم این دلو میبرم
اینا حرفای منه نمیگم جلو همه
ولی صد سالم اگه خیره شم تو چشمات کمه
ولی صد سالم اگه خیره شم تو چشمات کمه
دوس دارم باشی تو دلم جا شی
نگو چشمای گیرات بگو نقاشی
خوابم یا بیدار یه جورایی خب بیمار
نگو خرمن موهات بگو گندمزار
ولی صد سالم اگه خیر
نوحه خوانی  سهراب غلامی شب ۶ محرم دراین ده شب بیاید باهم یکی شویم گناه نکنیم چشم چرونی نکنید 
نخندید زیادی مسخره کسی نکنید تا خداعزاداره دردشو زیادتر نکنیم
با آب طلا نام "حسین "قاب کنید
با نام حسین یادی از آب کنید
خواهید مه سربلند و جاوید شوید
تا آخر عمر تکیه بر ارباب کنید
فرا رسیدن ماه محرم تسلیت باد
⬇️
 برای دانلود روی دریافت کلیک کنید

دریافت سینه زنی عنوان: سینه زنی سهراب غلامیحجم: 4.39 مگابایتتوضیحات: سینه زنی سهراب غلامی 
سفر به جنگل دالخانی بهشت رویایی رامسر

سفر به جنگل دالخانی بهشت رویایی رامسر 
با سفر به شمال ایران و شهر رامسر می‌توانید به جنگل دالخانی سفر کنید و از زیبایی های طبیعی لذت ببرید. ما در این مقاله جنگل دالخانی را معرفی میکنیم.این استان ها دارای جاذبه های طبیعی و گردشگری می باشند که سالانه تعداد زیادی از افراد جذب خود می نمایند این مکان ها بسیار جالب میباشند جنگل دالخانی رامسر یکی از این مناطق جذاب و سرسبز می باشد. که بسیار خوشگ
مگه میشه از نگات
دل برید و خسته شد
تو خود عشقی و عشق
کم میاره پیش تو
کاش یه جوری بشه که چشم به راهت نشینم
مثلا تو باشی من واسه بمیرم
اون چشمات منو دیوونه کردن آخرش انقد خوبی که من دلم نمیشه باورش
دانلود آهنگ جدید مهراد جم
تو گل شقایقم تک تک دقایقم واسه اون تک گل باغی
شب با تو شیرین میشه حالا دیدی میشه میشه که همیشه باشی
او
هیچوقت از سهراب سپهری خوشم نمیومد . اصلا نمیفهمیدمش و حس میکردم یه سری کلمه و جمله رو که خیلی وقتا خیلی ربطی هم بهم ندارن و پشت هم میاره . قایق میسازه میندازه تو آب و پشت دریا شهره و خب که چی؟ میخوای بگی ناخدایی؟ ملوانی؟ چته بزرگوار؟
تا اینکه ینفر یکی از کاراش و واسم تفسیر کرد، کلمه ها رو از هم باز کرد و از توش چیزی و کشید بیرون که من هنوز که هنوزه گهگاهی بهش فکر میکنم .

پدرم وقتی مرد آسمان آبی بود
مادرم بی خبر از خواب پرید
خواهرم زیبا شد

چون م
جنگلبان
جنگلبانم بچه ها
کارم یک کار سخته
نگهبانی از جنگل☘️
از بیشه و درخته
مواظبم تا جنگل
یه وقت آتیش نگیره
درخت و سبزه و گل
نسوزه و نمیره
کسی نیاد با تبر
حمله به جنگل کنه
یه وقت خدا نکرده
درختی رو قطع  کنه
شاعر:مهری طهماسبی دهکردی
#سهراب ۸ ماه کارمند #شرکت_نفت بود، همون روزهایی که دانشجوی #دانشکده_هنرهای_زیبا ی #دانشگاه_تهران بود. #مرگ_رنگ رو ۱۳۳۰ منتشر کرد، #زندگی_خواب_ها رو ۱۳۳۲. هندوستان و پاکستان و چین و ژاپن رفت و یه دوره ای توی مدرسه ی #هنرهای_زیبای_پاریس رشته ی #لیتوگرافی خوند. چین که بود #حکاکی_روی_چوب رو یاد گرفت و همون سالِ فارغ التحصیلی‌ش یه نمایشگاه از #نقاشی هاش برگزار کرد. کسی که تابلو چشم اندازش از روستا، همین اواخر توی یه حراجی بزرگ توی تهران ۵ میلیارد و ۱۰۰
امروز زادروز سهراب سپهری سراینده نامدار معاصر ایرانی است 
سهراب سپهری (۱۵ مهر ۱۳۰۷ کاشان – ۱ اردیبهشت ۱۳۵۹ تهران) شاعر، نویسنده و نقاش اهل ایران بود. او از مهم‌ترین شاعران معاصر ایران است و شعرهایش به زبان‌های بسیاری از جمله انگلیسی، فرانسوی، اسپانیایی و ایتالیایی ترجمه شده‌اند.
برای خواندن دانستنی های بیشتر و تماشای ویدئو به دنباله نوشته سر بزنید 
ادامه مطلب
شعر اهل کاشانم سهراب سپهری

اهل کاشانم
روزگارم بد نیست‌.

تکه نانی دارم ، خرده هوشی‌، سر سوزن ذوقی‌.
مادری دارم ، بهتر از برگ درخت‌.
دوستانی ، بهتر از آب روان‌.
و خدایی که در این نزدیکی است‌:
لای این شب بوها، پای آن کاج بلند.
روی آگاهی آب‌، روی قانون گیاه‌.

من مسلمانم‌.
ادامه مطلب
به دستت که زدی زیر چونه‌ات و حالت دهنت خیره شدم. به زاویه‌ی پایین به بالای دوربین که حالت روحی‌تو نشون میده‌. به ته‌ریشی که بهش عادت ندارم. به تی‌شرت محبوبم. به موهای نرم و خوش‌حالتت. به دیوار پشت سرت. به سکوتی که ازش می‌ترسی. منم می‌ترسم. می‌ترسم به چشمات نگاه کنم. می‌ترسم صدام کنن و من نتونم جوابشونو بدم. پادشاه تنهایی، من از چشمات می‌ترسم.
یادت نرود با دلم از کینه چه گفتی 
زیر لب از آن کینه ی دیرینه چه گفتی؟
این دست وفا بود نه دست طلب از دوست
اما تو به این دست پر از پینه چه گفتی؟
دل اهل مکدر شدن از حرف کسی نیست 
ای آه جگر سوز ! به آیینه چه گفتی؟
از بوسه ی گلگون تو خون می چکد ای تیر 
جان و جگرم سوخت به این سینه چه گفتی؟
از رستم پیروز همین بس که بپرسند
از کشتن سهراب به تهمینه چه گفتی؟
#فاضل_نظری

دانلود اهنگ نفس تویی هوا تویی داغ چشاتو وا کنو ستاره هامو پس بده : دانلود و پخش آنلاین اهنگ شهر عشق از جهان + متن ترانه. ... آبرومو می خری یه نیمه جون زخمیم بیا بیا نفس بده. نفس تویی هوا تویی داغ چشاتو وا کنو ستاره هامو پس بده.
دانلود آهنگ جهان - واسه چشمات پره شعرم هر نفس هم نفس تو مث غم توی صدامی نازکم از تو ... نفس تویی هوا تویی داغ چشاتو وا کنو ستاره هامو پس بده که مالک صدام تویی ... جهان · آهنگ قدیمی · آهنگ های ماندگار ...
دانلود آهنگ جهان واسه چشمات

کیانی در خصوص اهمیت درختان بلوط در جنگل‌های زاگرس بیان کرد:‌ وجود درختان بلوط و جنگل و مرتع در جنگل‌های زاگرس پایه تولید آب است و اکنون تخریب درختان بلوط در حالی صورت می‌گیرد که بیش از 40 درصد آب‌های کشور در زاگرس تولید می‌شود ولی برای این جنگل‌ها هیچ برنامه جامعی تدوین نمی‌شود.

نماینده تشکل‌های محیط زیست و منابع طبیعی خوزستان با بیان این‌که جنگل‌های زاگرس به سختی نفس می‌کشند و در وضعیتی بحرانی و تهدیدکننده قرار دارند، گفت: این وض
باید امشب بروم.
باید امشب چمدانی را
که به اندازه پیراهن تنهایی من جا دارد، بردارم
و به سمتی بروم
که درختان حماسی پیداست،
رو به آن وسعت بی‌واژه که همواره مرا می‌خواند.
یک نفر باز صدا زد: سهراب
کفش‌هایم کو؟

سهراب شاید دلی زخم خورده داشت، جانی که هیچکس تکه هایش را نچسباند، بخیه نزد. خسته بود از مردمان خاکستری، آدم های فراموش شده در گذشتن و رفتن پیوسته، در تکرار روزها، در روزمرگی ها. از نارفیقان فراموش کننده در قهقه های خوشی. شاید درک نمی کرد چ

رسیدیو همونهایی که چشماشونو میبستن حالا با دیدن چشمات میگن تا آخرش هستن تو بی سر سرتری از من چقدر زیباتری از من داری میریو با چشمات داری دل میبری از من دم رفتن چرا باید نگاهت رو به ما باشه مث اینکه خدا میخواست یه چیزی یاد ما باشه

تو بی سر سرتری از من چقدر زیباتری از من داری میریو با چشمات داری دل میبری از من

متن آهنگ بهنام صفوی بنام بازی

کسی جز خود تو شبیه تو نیستنمی تونم اصلا شبیه تو شمرسیدن به تو غیر ممکن شدهنمی دونم اصلا به چی دلخوشمتو انقدر خوبی که دریا شدینمی گم خودت رو تو من غرق کننه می شه که با تو مساوی بشمنه می شه بگم با خودت فرق کنمن این بازی رو می بازمتو از قلبم خبر داریتو چشمات آس گم می شهیه عالم برگ سر داریمن این بازی رو می بازمتو از قلبم خبر داریتو چشمات آس گم می شهیه عالم برگ سر داری
دیگه بسه حرفامو یادم نیارکه هرچی بهت گفتمو از برمهن
کیسان دیباج یکی از هنرمندان جوان و با استعدادی است که فعالیت در عرصه ی هنر را ابتدا با خوانندگی آغاز کرد و اکنون در زمینه ی بازیگر فعالیت می کند.
کیسان دیباج در سریال از سرنوشت که از شبکه دو سیما پخش می شود در نقش جوانی سهراب بازی می کند.
ادامه مطلب
در زمان های گذشته این روستا کاملاً پوشیده از جنگل بوده چنانکه پیران محل اذعان می دارند که چند خانه بیشتر در این روستا نبوده و همه جا را جنگل پوشانده بود و عبور از جنگل برای یک نفرِ تنها ترسناک بوده است ولی با گذشت زمان و تلاش انسان برای درآمد بیشتر، جنگل و درختان رو به نابودی گذاشت و امروزه در این روستا جنگلی وجود ندارد. به جای جنگل مزارع کشاورزی جایگزین شد. این مزارع قبلاً بیشتر
ادامه مطلب
دانلود آهنگ جدید سهراب پاکزاد بمبه
Download New Music Sohrab Pakzad – Bombe
[ دانلود کامل با کیفیت 320 به همراه متن ترانه و پخش آنلاین موزیک ]
سهراب پاکزاد بمبه

دانلود آهنگ جدید سهراب پاکزاد بمبه با لینک مستقیم

متن آهنگ بمبه از سهراب پاکزاد

بمبه این عشقی که افتاده به جونم آتیشش تندهاین موهای مشکی چشای وحشی دلمو برده
کاش نمیدیدمشو نمیگفت منو دوسم داشتدلم اون دیگه برنمیگرده ساده نباش دمِ رفتن عکس یه جاده رو میدیدم تو چشماش
رفتو یه شب منو تنها گذاشت با خاطر
The Jungle Book 1967,باگیلا,پسر جنگل,دانلود انیمیشن,دانلود انیمیشن The Jungle Book 1967 با زیرنویس فارسی,دانلود انیمیشن The Jungle Book 720p,دانلود انیمیشن پسر جنگل 1967,دانلود انیمیشن کتاب جنگل,دانلود انیمیشن کتاب جنگل The Jungle Book 1967,دانلود کارتون The Jungle Book 1967,دانلود مستقیم کارتون The Jungle Book 1,زیرنویس فارسی The Jungle Book,کتاب جنگل,موگلی,
ادامه مطلب
The Jungle Book 2003,پسر جنگل,دانلود انیمیشن,دانلود انیمیشن The Jungle Book 2003 با زیرنویس فارسی,دانلود انیمیشن The Jungle Book 720p,دانلود انیمیشن پسر جنگل 2003,دانلود انیمیشن کتاب جنگل,دانلود انیمیشن کتاب جنگل The Jungle Book 2003,دانلود کارتون The Jungle Book 2003,دانلود مستقیم کارتون The Jungle Book 2,زیرنویس فارسی The Jungle Book,کتاب جنگل,موگلی,
ادامه مطلب
دانلود آهنگ شاد با اون چشمات دل منو تو بری حرصمو در آوردی
Download Music Jazzab Happy

در این پست برای شما دانلود آهنگ شاد جذاب را با بالاترین کیفیت برای دانلود قرار دادیم
انتقادات و پیشنهادات خودتون در مورد سایت و نظرتون رو در مورد آهنگ از بخش نظرات برای ما بفرستین
دانلود آهنگ شاد با اون چشمات دل منو تو بردی حرصمو در آوردی / دانلود آهنگ یجوری تو جذابی
مروری بر مهم‌‌ ترین چهره‌ های تاریخ مستندسازی در ایران
در این شماره مروری کوتاه خواهیم داشت بر زندگی و کارنامه سهراب شهید ثالث از مهم‌ترین مستندسازان ایرانی که شاید کمتر از ایشان سخن گفته شده است.حدود یک دهه است که فیلم‌های مستند در ایران بیشتر از قبل جدی گرفته می‌شوند و اخیرا معرفی مستند «در جستجوی فریده» به عنوان نماینده کشورمان در اسکار، باعث شد توجه‌ها به آثار مستند حسابی جلب شود. با این حال، ...
ادامه مطلب
هفت خان رستم (خان سوم : کشتن اژدها)کادویی مناسب برای کسانی که برای خارج کشور یادگاری با اصالت ایرانی در نظر دارند یا افرادی که به نماد های تاریخی علاقه مند هستندمشخصات : _سایز :۵۰در۵۰ _ضدخش _دارای مهره چوبی و یک جفت تاس_دارای کاور مخصوص
هر چه قدر هر کجا که گشتم هیچ شعری چون این شعر سهراب به این اندازه به من امید و اراده نداد
گل شبدر چه کم از لاله قرمز دارد
چشم ها را باید شست، جور دیگر باید دید
واژه ها را باید شست
واژه باید خود باد، واژه باید خود باران باشد
چترها را باید بست
زیر باران باید رفت
ادامه مطلب
هر چه قدر هر کجا که گشتم هیچ شعری چون این شعر سهراب به این اندازه به من امید و اراده نداد
گل شبدر چه کم از لاله قرمز دارد
چشم ها را باید شست، جور دیگر باید دید
واژه ها را باید شست
واژه باید خود باد، واژه باید خود باران باشد
چترها را باید بست
زیر باران باید رفت
ادامه مطلب
دانلود آهنگ جدید سهراب پاکزاد به نام خیالت جمع
دانلود آهنگ خیالت جمع با صدای سهراب پاکزاد هم اکنون با لینک مستقیم کیفیت 320 و 128 به همراه متن موزیک از رسانه آپ آهنگ
Download New Music By : Sohrab Pakzad – Khialet Jam
ترانه سرا : نیما معین و بردیا بهادری / ملودی: نیما معین ، بردیا بهادری و سهراب پاکزاد / تنظیم: علی بیات
دانلود آهنگ سهراب پاکزاد خیالت جمع

ادامه مطلب
دانلود آهنگ جدید سهراب پاکزاد بمبه
امروز برای شما کاربران ♩ آهنک این عشقی که افتاده به جونم آتیشش تنده از سهراب پاکزاد را با لینک مستقیم کیفیت 320 و 128 به همراه متن ترانه در رسانه آپ آهنگ قراد داده ایم امیدواریم که از این موزیک لذت ببرید
ترانه سُرا ، آهنگساز :نیما معین / تنظیم و میکس و مستر: علی بیات
Download New Single Track Music Sohrab Pakzad ♫ Bombe
| پخش به زودی از سایت آپ آهنگ + دمو صوتی موزیک |

ادامه مطلب
سلام امروز با پنج تااز رپر های ایرانی همره شما هستیم
شماره پنج :
تی ام باکس 
گروه رپر ایرانی که در ایران نیست ودر ترکیه فعالیت میکند
شماره۴:
بهزاد لیتو
با اهنگ های خیلی خو بی که کسی نمی دهد.
شماره۳:
سهراب امجی 
سهراب امجی یه همکاری با امیر تتلو داره تو گرگ ۲.
شماره ۲:
یاس
دومین رپر ایرانی که زیبا ترین اهنگ هارو داره
شماره ۱:
امیر تتلو
همه با مسخره بازی، جهنم،گرگ۲ ، ممه های گلشیفته ، میمیری کس نگی شهرت داره ولی فحش زیاد میده 
جملاتی ماندگار از سهراب:
نه تو می مانی و نه اندوه
و نه هیچیک از مردم این آبادی ...
به حباب نگران لب یک رود قسم،
و به کوتاهی آن لحظه شادی که گذشت،
غصه هم می گذرد،
آنچنانی که فقط خاطره ای خواهد ماند ...
لحظه ها عریانند.
به تن لحظه خود، جامه اندوه مپوشان هرگز.
The Forest یک بازی مهیج در سبک اکشن، جنگی و ترسناک است که توسط استودیو Endnights Games ساخته شده است و در سال 2014 برای کامپیوتر منتشر شده است. شما به عنوان یک مسافر جت مسافربری از حادثه سقوط زنده مانده اید. هنگامی که به هوش میایید خود را در جنگل مرموز پیدا میکنید و باید از این جنگل و آدم خوارهایش نجات پیدا کنید.
ادامه مطلب
The Jungle Book,بدون سانسور,دانلود انیمیشن The Jungle Book 1967,دانلود انیمیشن The Jungle Book با دوبله فارسی,دانلود انیمیشن پسر جنگل,دانلود انیمیشن پسر جنگل The Jungle Book,دانلود انیمیشن کتاب جنگل The Jungle Book 720p,دانلود دوبله فارسی انیمیشن The Jungle Book 1967,دانلود رایگان,دانلود مستقیم انیمیشن The Jungle Book 1967 1080p,دوبله فارسی کارتون پسر جنگل,
ادامه مطلب
شده است به دنیایی بروی که در آن شیرِ سلطانِ جنگل منتظرت ایستاده است. نگاهت بی دلیل روی درخت ها و شاخه ها و برگ ها می چرخد و با چشمانت دنبال روباهی می گردی که پنهان شده است.
شیر جنگل شیهه می کشد برایت و نمی بینی اش. روباه می آید و با چشمان مخمورش قلبت را به جوش می آورد. 
شده است شیر جنگل صدایت بکند که بمان تا دنیا را به نامت بزنم و تو دنیایت بچرخد توی دندان های تیزِ روباهی که حلقش را آماده کرده است برای بلعیدنت؟ 
شده است که سلطانِ مهربانی را نخواهی
جذاب دانلود آهنگ جدید فرزاد فرزین  دانلود آهنگ جدید فرزاد فرزین به نام جذاب با کیفیت بالا  Download New Music By Farzad Farzin Called Jazzabبا متن + بخش آنلاین و دانلود مستقیم
متن آهنگ فرزاد فرزین جذاب
تو با اون چشمات داری تو دلم میری همیشه با من یجورایی درگیری
میدونم سخته سمت تو بیام آره ندارم چاره این دلم گرفتاره
با اون چشمات دل منو تو بردی حرصمو در آوردی
اینجوری که جذابی حق همه رو خوردی
اینجوری که پیش میره حالا حالا ها بردی
با اون چشمات دل منو تو بردی حرصمو در
1.روز تاریک جنگ پیشرفته : 16 دانلود
2.یوهاهاها 2.1 : 12 دانلود
3.ماشین های قراضه 2 رئیس بزرگ : 11 دانلود
4.روز تاریک گم شدن در جنگل 1.2 : 10 دانلود
5.عصر شیطان 1 : 6 دانلود
6.ماشین های قراضه 1، یوهاهاها 2، یوهاهاها 1 : 5 دانلود
7.روز تاریک گم شدن در جنگل 1 : 4 دانلود
8.روز تاریک گم شدن در جنگل 1.1 : 1 دانلود
تمامی بازی های گفته شده از همین وبلاگ قابل دانلود می باشند.
روزگاری  سالکی خانه به دوش روزگارش را در دوره گردی می گذراند و از ان شهر به ان شهر سفر می کرد تا لقمه نانی دراورد . 
سرگردانی و اوارگی امانش را بریده بود و گرسنگی و تشنگی سخت او را می ازرد .
در راه به جنگلی بزرگ و سرسبز که رودی روان در ان جاری بود برخورد می کند . در ورودی جنگل به درختی پیر و کهنسال وارد می شود و از درخت تقاضای ماندن در جنگل را دارد تا باقی عمرش را در جنگل بگذراند  او اجازه زندگی در جنگل را می گیرد . و درخت پیر درخواستش را قبول می
شده است به دنیایی بروی که در آن شیرِ سلطانِ جنگل منتظرت ایستاده است.
نگاهت بی دلیل روی درخت ها و شاخه ها و برگ ها می چرخد
و با چشمانت دنبال روباهی می گردی که پنهان شده است.
شیر جنگل شیهه می کشد برایت و نمی بینی اش.
روباه می آید و با چشمان مخمورش قلبت را به جوش می آورد.
شده است شیر جنگل صدایت بکند که بمان تا
دنیا را به نامت بزنم و تو دنیایت بچرخد توی
دندان های تیزِ روباهی که حلقش را آماده کرده است برای بلعیدنت؟ 
شده است که سلطانِ مهربانی را نخواهی ا
شهید قاسم سلیمانی در ۱۲ سالگی و پس اتمام دروه ی دبستان از قنات ملک کوچ و به کرمان مهاجرت و به کار بنایی مشغول شد سردار رزمی کار هم بود و کاراته کار می کرد  چندی بعد  در سازمان اب مشغول به کار شد . ایشان اول در بخش اداری و بعد در بخش روابط عمومی کار می کرد .
برادر کوچک ایشان سهراب سلیمانی تقریبا از کلاس پنجم با ایشان زندگی می کردند و زمانی که سردار در سازمان اب مشغول به کار شد  سهراب و دو پسر خاله ی ان ها درخانه ی اجاره ای کوچکی زندگی می کردند. 
 ح
شب می بارد چای را دم کردم
گوشه ای از این اتاق کم نور کز کردم
طعم یک لذت سرد را می نوشم با چای
تکیه دادم به دیواری سرد تر
می زنم نقشی درون سر ز ماه
با دست می چینم از آسمان 
ماه را می گیرم در آغوش 
با خود می گویم
حتما این ماه می دهد گوش
آخربن جرعه را می نوشم
با خود می گویم
آه از فرق میان من و دوست
آه از فرق میان و من و ماه
می زند احساس ، پتکی بر اندیشه ی یک کام از دور
پیرمردی فرتوت و عاشق
گاه گاهی هم خرفت و بی فکر
گوشه ای از ذهن بازی می کند با خود
و زنی جل
اهنگ چشمات جاذبه داره دست از سرم برنمیداره
اهنگ چشمات جاذبه داره دست از سر من بر نمیداره
دانلود آهنگ چشمات جاذبه داره دست از سرم برنمیداره
دانلود آهنگ جاذبه یوسف بهراد

دانلود اهنگ جاذبه
یوسف بهراد حرف بزن
اهنگ اینکه از خواستن تو دست بر نمیدارم
دانلود آهنگ یوسف بهراد
صفت:کلمه ای است که همراه اسم می آید و حالت و چگونگی اسم را توضیح میدهد مثال: گل زیبا= زیبا صفت است زیرا حالت گل را بیان کرده و گل موصوف است.                                           

نکته:صفت(گرمی،سردی،کوتاهی،زبری،نرمی و.......... موصوف را بیان میکند
موصوف:اسمی است که صفت ان را توصیف میکند یعنی صفت حالت و چگونگی ان را بیان میکند مثال: جنگل سبز=جنگل موصوف است چون صفت از سبز بودن جنگل گفته
ما از شهر گریخته بودیم و به جنگل پناه آورده بودیم، خزیده بودیم لابه‌لای علف‌ها، توی لانهٔ کلاغ‌ها، میان ریشهٔ درخت‌ها.
ما از شهر گریخته بودیم و به رودخانه پناه آورده بودیم. با موج‌ها همراه شده بودیم. از شیب آبشار سقوط کرده، درحالی که با اولین جوانه‌های درخت گردوی پیر وداع می‌گفتیم؛ جایی در حوالی پیچ دوم رودخانه میان گل و لای گیر کرده بودیم.
ما از شهر گریخته بودیم و به دریا پناه آورده بودیم، به‌سوی دور ترین جزیره‌ها در عمیق‌ترین اقیان
متن آهنگ تلفات از رستاک
میشه امشب با هم بریم بیرون میشه این قصه رو شروع کنیممیشه به جای آسمون امشب از دل سینما طلوع کنیموقتی تو عکس تار می افتی بغض وقتی صداتو میپوشهتو همیشه هیمشه زیبایی حتی وقتی چراغ خاموشهچشمات چشمه جوشان چشمه نه آب حیاتمن اسیرم اسیر چشماتم تو زمین لرزه ای دلم تلفاتچشمات چشمه جوشان چشمه نه آب حیاتمن اسیرم اسیر چشماتم تو زمین لرزه ای دلم تلفاتبی تو دنیای من تو این روزا یه اتاق نمور سرد و خفسحال و روزم بدون تو مثل حال و روز
دیروزروز جهانی Ranger بود. از بچگی دوست داشتم یه Ranger باشم اما سر کل کل با خودم رفتم سراغ آناتومی بدن انسان و بعد روح و روان انسان. در حالی که اون دانش ها دوست داشتنی های من نبودند و من دلم  میخواست یه Ranger باشم.کلمه Ranger در کشورهای دیگر به صورت توامان به معنا جنگل بان و محیط بان استفاده می شود. در کشور ما شغل جنگل بانی جدا از محیط بانی تعریف می گردد.جنگل بان مسئول نگهداری و محافظت از جنگل ها می باشد. او نقش مهمی را در نگهداری جنگل ها برای آیندگان دارد.
جنگل تونگا یا Tongass National Forest بزرگترین جنگل ملی کشور آمریکا است و در منطقه سردسیر آلاسکا در نزدیکی قطب شمال قرار دارد . نکته جالب توجه در مورد این جنگل ، بزرگی و مساحت زیاد آن است که بالغ بر شصت و نه هزار کیلومتر مربع را در بر می گیرد، که تقریبا برابر با مساحت استان هرمزگان است...
ادامه مطلب
غصه هم میگذرد،
آنچنانی که فقط خاطره ای خواهدماند..
لحظه ها عریانند.
به تن لحظه خود، جامه اندوه مـپوشان هرگز...!!
از سهراب شعر و ادب بخوانیم
زندگی ذره کاهیست،
که کوهش کردیم،
زندگی نام نکویی ست،
که خارش کردیم،
زندگی نیست بجز نم نم باران بهار،
زندگی نیست بجز دیدن یار
زندگی نیست بجز عشق،
بجز حرف محبت به کسی،
ورنه هر خاروخسی،
زندگی کرده بسی،
زندگی تجربه تلخ فراوان دارد،
دوسه تا کوچه و پس کوچه و اندازه یک عمر بیابان دارد.
ما چه کردیم و چه خواهیم کرد د
The Jungle Book 2 2003,انیمیشن پسر جنگل,بدون سانسور,دانلود انیمیشن The Jungle Book 2 2003,دانلود انیمیشن پسر جنگل 2 The Jungle Book 2003,دانلود انیمیشن پسر جنگل 2 با دوبله گلوری,دانلود دوبله فارسی انیمیشن The Jungle Book 2 2003,دانلود دوبله گلوری کتاب جنگل 2,دانلود کارتون The Jungle Book 2 2003 720p,دانلود مستقیم انیمیشن The Jungle Book 2 2003 1080p,گلوری,
ادامه مطلب
معرفی کتاب هشت کتاب
این کتاب مجموعه اشعار سهراب سپهری است که شامل هشت دفتر به نامهای مرگ رنگ.، زندگی خوابها، آوار آفتاب، شرق اندوه، صدای پای آب، مسافر، حجم سبز، ما هیچ ما نگاه می باشد.
در ابتدای این کتاب شعرها همه رنگ سیاه دارند و بوی ناامیدی میدهند. اما همینطور که پیش می رویم به اشعار زیباتر و خوشبینانه تر برمی خوریم. آنچه در این مجموعه خودنمایی میکند توجه شاعر به مفاهیم آسمانی ست که در پس زمینه شعر و فرهنگ سهراب جاریست. 
البته واژه های ادیا
امروز کمی از فناوری و هیاهوی رسانه ها، گرانی دلار، برداشتن صفرهای پول ملی و ... فاصله میگیریم و شما را به خوندن گزیده ای از اشعار سهراب سپهری دعوت میکنم.
چه کسی میداند؟
که تو در پیله ی تنهایی خود، تنهایی
چه کسی می داند؟
که تو در حسرت یک روزنه در فردایی
پیله ات را بگشا!
تو به اندازه ی پروانه شدن زیبایی
ازصدای گذر آب چنان فهمیدم: تندتر از آب روان، عمر گران میگذرد.
زندگی رانفسی، ارزش غم خوردن نیست!
آرزویم این است آنقدر سیر بخندی که ندانی غم چیست!

اد
این جنگل زیبا و انبوه در شمال کانادا یکی از معدود جنگل های دست نخورده و کاملا طبیعی در جهان است که زیستگاه صدها گونه از حیوانات وحشی مانند : یوزپلنگ آمریکایی، گرگ، خرس خاکستری و چند گونه خاص و نادر از خرس در جهان است...
ادامه مطلب
نمدار درختی است که استفاده گوناگونی از آن می شود و فواید زیادی دارد.
برخلاف
تصور بسیاری از مردم که گل‌های زیبا و معطر را مختص بوته‌ها و درختچه‌ها
می‌دانند، در جنگل‌های شمال ایران، درختی بزرگ به نام نَمدار وجود دارد که
عطر گل‌های زرد رنگ آن، زنبور عسل را به خود جلب می‌کند.
نمدار
درختی از تیره Tiliaceae است که با وجود گسترش زیاد در جنگل‌های شمال و
معطر بودن گل‌های آن، هنوز ارزش‌های زیبا شناختی آن بی‌استفاده مانده است .
این در حالی است که د
سمت کابینت ها دوید دست پاچه بود در حال باز کردن گفت :-کجاست جعبه ی کمک های اولیه ؟نگاهش مضطرب وپریشون بود که با گریه گفتم :-اون یکی ...سریع باز کرد وجعبه رو دید سریع آورد و با هرمکافاتی بود دستمو باند پیچی و پانسمان کرد خونش بند نمی اومد دستمو محکم گرفته بودم وقتی برام پتادین ریخت ناخود آگاه از شدت سوزش ودرد با گریه نگاهش کرد و گفتم :-آخ...نکن. نگام کرد با گریه گفتم :-خونش بند نمیاد -باید بخیه بخوره تمام نگاهم به چشمای عاشقش بود و با گریه گفتم :-می

سهراب سپهری (۱۵ یا ۱۴ مهر ۱۳۰۷ قم – ۱ اردیبهشت ۱۳۵۹ تهران) شاعر، نویسنده و نقاش اهل ایران بود. او از مهم ترین شاعران معاصر ایران است و شعرهایش به زبان های بسیاری از جمله انگلیسی، فرانسوی، اسپانیایی و ایتالیایی ترجمه شده است.
ادامه مطلب
نویسنده : حسن کاشی
هر گونه کپی برداری بدون ذکر نام نویسنده شرعا حرام است.

فصل اول : سقوط شهر
مرد آهسته آهسته قدم بر میداشت ، صدا هوهوی باد شدیدی که می وزید او را می ترساند ؛ اصلا برای چه او به این جنگل سرد و تاریک قدم گذاشته بود ، گم شده بود ؟ دنبال چیزی یا کسی می گشت ؟ خودش نیز نمی دانست ، مثل این بود که بخشی از حافظه اش گمشده است . باران شدیدی شروع به باریدن گرفت و صاعقه هایی به درختان جنگل بر خورد کرد و جنگل آتش گرفت ، مثل اینکه اتفاقی بزرگ در شر
تویِ تاریکیِ اتاق دراز بکش
هندزفری بذار تویِ گوشت و به یک موسیقی آروم گوش کن و تمام این روزهای تلخ و شیرینی که گذشت رو از مقابل چشمات عبور بده تا وقتی چشمات رو باز کردی راحت تر نفس بکشی...
این فرصت رو از دست نده!
میدونی چیه رفیق؟
گذشته تموم شده
اگه ازش رد نشی
اون از تو رد میشه
و تمومِ راه رو بند میاره...!

#علی_سلطانی
دانلود اهنگ دور هم بودن چه حالی داره / ریمیکس شاد
دور ♪ هم … بودن چه حالی داره … !! ♪♪دوتا ♪ چشمات … عجب جادویی داره … !! ♪♪دلم ♪ امشب حال … خوبیو داره … !! ♪♪مگه ♪ دنیا … بهتر ما آخه داره … !! ♪♪توی♪ این … دورهمیا دلم با توئه … !! ♪♪با ♪ دلم راه بیای … من دلم میدوئه … !! ♪♪اگه ♪ این … خوابه نذاری که بیدار بشم … !! ♪♪کم ♪ کم ممکنه … از عشق تو بیمار بشم … !! ♪♪تو ♪ بخوای حاظرم … حتی واسه تو یار بشم … !! ♪♪امشب ♪ شب … مهتابه چشا بی خوابه …
آواز همایون و ساز سهراب در «مست عشق»
همزمان با آغاز فیلمبرداری فیلم «مست عشق» به کارگردانی حسن فتحی، همایون شجریان و سهراب پورناظری نیز به این پروژه پیوستند.
به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از روابط عمومی فیلم، آهنگساز «مست عشق» سهراب پورناظری است و همایون شجریان بخش‌های آوازی را اجرا خواهد کرد.
همچنین نوازندگان برجسته ترکیه و چند کشور منطقه با هنرمندان ایرانی همکاری خواهند داشت و ضبط موسیقی نیز در کشور ترکیه انجام خواهد شد.
شجریان و پورناظ
​​​​​​​

مبدا :اصفهان

مقصد :مازندران-چالوس

شروع تور :16 مرداد 1398ساعت 19:00

پایان تور :18 مرداد 1398

نوع سفر :زمینی اتوبوس اسکانیا

مدت اقامت :2روز2شب

وسیله نقلیه محلی :نیسان

درباره سفر - تور جنگل و برکه دار چالوس
خدمات: نیسان لیدر محلی وسایل کمپ بیمه مجوز ورود به جنگل چای اتیشی عصرانه آب بازی بازدید و شنا در دریای خزر هیجان ۱شب کمپ در جنگل پیمایش رودخانه نیسان سواری بازی و سرگرمیهای متنوع در منطقه ای بکر

برای اطلاع از قیمت تور و ثبت نام ب
دانلود آهنگ جدید سهراب ام جی | دیگه بسه برو+ متن + پخش آنلاین
♬♪♪♫♪♬
Download New Music By Sohrab MJ–Dige Base Boro+Text
Download  Ahang Jadid Sohrab MJ|Dige Base Boro
♬♪♪♫♪♬
برای دانلود آهنگ سهراب ام جی به نام دیگه بسه برو لطفا به ادامه مطلب مراجعه فرمایید
متن آهنگ دیگه بسه برو سهراب ام جی :
♬♪♪♫♪♬
تحویلم نده دروغاتُو
فهمیدم از وقتی روت تو روم وا شد
با این که می گی هنوز دوسِت دارم
تصمیم گرفتی بری کدوم راهتو
نه من توش هستم نه می خوامت چون بسمه
تو هم که خوشت می آد وتو کنی هر دف
دانلود آهنگ جدید سهراب ام جی | دیگه بسه برو+ متن + پخش آنلاین
♬♪♪♫♪♬
Download New Music By Sohrab MJ–Dige Base Boro+Text
Download  Ahang Jadid Sohrab MJ|Dige Base Boro
♬♪♪♫♪♬
برای دانلود آهنگ سهراب ام جی به نام دیگه بسه برو لطفا به ادامه مطلب مراجعه فرمایید
متن آهنگ دیگه بسه برو سهراب ام جی :
♬♪♪♫♪♬
تحویلم نده دروغاتُو
فهمیدم از وقتی روت تو روم وا شد
با این که می گی هنوز دوسِت دارم
تصمیم گرفتی بری کدوم راهتو
نه من توش هستم نه می خوامت چون بسمه
تو هم که خوشت می آد وتو کنی هر دف
تمام دیروز رویای فرار از شهرنشینی و رهایی همراهم بود.تمام دیروز دلم می خواست چنار* بمانم، فارغ از هر هیاهو  سهراب بخوانم و عطرش را حس کنم.دیروز مهمان دوستی در روستای دور و سبزی اطراف کاشان بودم. روستایی پر از سبزینگی و بوی صمیمی که بعد از مدت ها توانست روحم را آرام کند. انگار به جایی که باید بازگشته بودم.بوی کاه گلبوی نان محلی و آتشبوی حیوانبوی سبزینگیدرخت های تنومند سبز  که هرکدام پر از راز و قصه بودند. و آدم های قشنگ و ساده پر از راز و رمز
ای
پازل چوبی حیوانات جنگل

پازل چوبی حیوانات جنگل یکی از ساده ترین و جذاب ترین انواع پازل برای یادگیری و آشنایی کودک با پازل است. روی تکه های پازل قطعه ای چوبی دکمه مانند تعبیه شده است که گذاشتن و برداشتن قطعه را آسان میکند. کودک شما علاوه براینکه بازی پازل انجام میدهد حیوانات مختلف را در این بازی یاد میگیرد...برای مشاهده محصول بر روی لینک زیر کلیک نمایید...
پازل چوبی حیوانات جنگل
متن آهنگ چشمهاتو خیلی دوست دارم امین حبیبی
 بیا عشقم بیا اینجا بیا آروم بیا پیشم بزار دستاتو تو دستام که من با تو خودم میشمتو چشمام نگاه کن من چشاتو دوست دارم نمیتونم من از چشمات یه لحظه چشم بردارمتورو اینقدر دوس دارم که هیچکی حتی تو خوابم نمیبینه  برای من تموم تلخی های زندگی پیش تو شیرینهکنار تو فراموش میکنم دردامو یادم میره درد دارم  الهی دور اون چشمات بگردم که به دل اینجوری میشینهیه احساسی بهم میگه بهشت من تو این دنیاس   تو این دنیا که ت
عکاس: حمیدرضا محمدزاده (Hamidreza Mohammadzadeh)
خاک به ظاهر سرسبز
سهراب که رندانه برفت،
قایقش را هم برد/
حال، من ماندم و این خاکِ به ظاهر سرسبز/
سبز، رنگِ همه زیبایی هاست؛
نتوان دامن این پاک، نجاست، آلود/
چاره ای اندیشم/
                         قایقی خواهم شد،
                         خواهم افتاد به آب،
                         بازوانم پارو،
                         ناخدایم رود،
دور خواهم شد از این خاک کبود/
می روم تا که به سهراب بپیوندم و بس/
همه جا با تو بهشته. حتی اگه تو گرما و تو ترافیک سنگین، کلافه و بی حوصله بشم و غر بزنم. حتی اگه قرارِ آلاشت‌ رفتنمون کنسل بشه، حتی اگه یادمون رفته باشه چیزی برای خوردن با خودمون ببریم... من کنار تو خوشحالم، چه با بهانه و چه بی بهانه، چه با دلیل و چه بی دلیل...

این‌جا جنگل جوارم هست. به بکر بودن جنگل های قبلی نمی‌رسید، اما با این حال باز هم زیبا بود. حضور انسان ها و وجود زباله ها تو دل جنگل به خوبی قابل مشاهده بود. مسیر ابتدایی جنگل سوییت اجاره می‌د
(این داستان کوتاه ارزش چاپ ندارد ولی شاید ارزش خواندن داشته باشد)
شغال سر بر آستان کفتار سایید و به پابوسی شتافت و در حالی که از فرط خوشحالی در پوست خود نمی گنجید، گفت: تمام شد سرورم، تمام شد؛ شیر جنگل بی یال و کوپال گوشه ای افتاده و وقت سورچرانی و خوش گذرانی است، نفس های آخرش را دارد می کشد و کمی دست بجنبانید، ده دوازده درخت آن طرف تر، زیر کهنسال ترین درخت جنگل او را می بینید که آخرین لحظات عمرش را می گذراند و نفسش به خس خس افتاده است. حیف است ای
یه اصطلاحی هست میگن گل بود و به سبزه آراسته شد  ! 
حکایت منه ! 
انگشت دستم شکست! 
چجوری؟ 
رفتیم جنگل ، نشستم ؛ دارم از منظره لذت میبرم ، آقا با n کیلو وزن نشسته روی دستم ، به گونه ای که صدای قارچ شکستنش تو کل جنگل پیچید ! 
بعد همه اونجا دکتر شدن میگن نهههه این گوشتشه ، نشکسته ! 

منم عکس گرافی انگشت شکسته ام رو فرستادم تو گروه ! 
از همه اشونم خسارت میخوام بگیرم ! 
آهنگ جذاب از فرزاد فرزین
شعر از یاحا کاشانی
بخشی از متن شعر:
تو با اون چشمات داری تو دلم میری همیشه با من یجورایی درگیریمیدونم سخته سمت تو بیام آره ندارم چاره این دلم گرفتارهبا اون چشمات دل منو تو بری حرصمو در آوردی یجوری تو جذابی حق همه رو خوردیاینجوری که پیش میره حالا حالاها بردی ...با اون چشمات دل منو تو بری حرصمو در آوردی یجوری تو جذابی حق همه رو خوردیاینجوری که پیش میره حالا حالاها بردی ...

دانلود با کیفیت 320
حجم فایل:7.8 مگابایت
فرمت :MP3
پس
متن آهنگ گروه سون بنام وقتو بی وقت

وقت و بی وقت دلم برای تو تنگ میشه
سر چشمای تو زندگیم جنگ میشه
وقتو بی وقت همش دلم تو رو میخوادت
تو نمیدونی ولی همش میرم تو یادت
بی تو یک شبم نشد یه لحظه خوابم ببره
حسی که دادی به من از سرم نمیپره
عشق همین یک کلمه است یعنی دوست دارم
یعنی اصلا نمیخوام چشم ازت بردارم
درد یعنی یه دنیا حرف تو قلبم هست
که اگه بهت نگم میدمت از دست
تو کی هستی که دلم واسه چشمات رفت
گم شدم توی نگات زندگیم پات رفت
اولین باره دلم به کسی دل
همانطور که ذکرگردید در این منطقه قبلاً پوشیده از انواع درختان و دارای جنگل وسیعی بود و همه جا پوشیده از سبزه و درخت بود ولی مردم جنگل را تبدیل به مزارع و شالیزار کردند. بعد از انقلاب اسلامی جنگل هایی نیز وجود داشت که تقسیم اراضی شد( هیئت هفت نفره) و تمام جنگل از بین رفت و هم اکنون جنگلی در روستا وجود ندارد. علاوه بر آن پیشروی آب دریا عامل دیگری شد برای ازبین رفتن جنگل و مقدار اندک درختان انار وحشی و توسکا، پلت و … را ازبین برد. در هر صورت باید در
باغبان گر پنج روزی صحبت گل بایدش
بر جفای خار هجران صبر بلبل بایدش

ای دل اندر بند زلفش از پریشانی منال
مرغ زیرک چون به دام افتد تحمل بایدش

بعضی روزها به اینجا سر میزنم و برایتان یک سبد کوچک شعر می‌آورم تا میان این شلوغی ها و زشتی‌های روزگار روحتان تازه شود و زیر سقف این خانه‌های بدقواره شهری شش‌هاتان با هوای کوه و جنگل پر شود.
اینها دو بیت اول غزلی از حافظ است.می‌دانم حوصله‌تان ممکن است یاری نکند و به همین دو بیت بسنده می‌کنم.همین دو بیت
در حالی که نه بدن ورزیده گوریل ، نه قدرت بازو خرس ، نه سرعت پلنگ ، نه خیز آهو ، نه درندگی گرگ ، نه حیله گری روباه و نه خصلت کفتار را دارد ولی او را سلطان جنگل مینامند !!! 
شیر به دلیل خصائص رفتاریش سلطان جنگل است، چون تا گرسنه نباشد شکار نمیکند ( درنده خو نیست ) ، 
در وقت گرسنگی شکار را به اندازه نیازش انتخاب میکند ( طماع نیست ) ،
در بین حیوانات قوی ترین را انتخاب میکند ( ضعیف کش نیست ) ،
از میان حیوانات ماده های باردار را شکار نمیکند، ( رحم و شفقت دارد
منتشر شد: «خرسی که می‌خواست خرس باقی بماند"نوشته‌ی یورگ اشتاینرنقاشی‌ها: یورگ مولرترجمه‌ی آزاد: آرش حسینیاننشر تلنگر.  چاپ اول.  ۱۳۹۷شابک: ۷-۸-۹۹۸۴۷-۶۰۰-۹۷۸42 صفحه . مصور . قطع جیبی ارزش پولی: 15 هزار توماناطلاعات بیشتر: ahpub.ir/post/39خرید نسخه‌ی کاغذی: @Hoseinian_Arash
روزی اتفاقی افتاد. گروهی آدم‌ همراه با ابزارهای جنگل‌بَرداری به جنگل آمدند. با سعی و تلاش، درختان را گروه‌گروه بریدند و کف زمین را همچون سقف اتاق صاف کردند. گویا قرار بر این شده بود قلب
ایستاده ام،
      ایستاده ای،
            ایستاده ایم،
                        جنگلیم؛
           تن به صندلی شدن نداده ایم.    
غلامرضا بکتاش.

۰ تیشه های وحشی و دندان تیز به درختان بی دفاع هجوم می آورند تا تن آنها را تخته کنند و با آن، میز و صندلی و در و پنجره بسازند. بی انصاف ها، به هیچ صغیر و کبیری رحم نمی کنند. بیشتر درختان، ناامید از زندگی، تسلیم جفای تیشه می گردند و نقش بر زمین. برعکس، در گوشه و کنار جنگل، هستند درختانی غیور و بی ادعا که محکم ایست
یکی از اعضای وب‌سایت «ردیت» تعریف می‌کرد که هنگامی که ۱۸ ساله بود، به همراه تعداد از دوستانش سفری به «جنگل ملی آپالاشیکولا» (Apalachicola National Forest) در نزدیکی تالاهاسی واقع در ایالت «فلوریدا» داشتند. در حالی‌که در اطراف کمپ قدم می‌زدنند،
ادامه مطلب
صدای جنگل
تا حالا شده سکوت براتون کلی حرف داشته باشه؟؟؟
تا حالا شده صدای جنگل رو بشنوید؟؟؟
شهریور سال 1398
من به همراه خانواده به ماسوله سفر کردیم. در این سفر، از پدر خواستم شب را در یکی از خانه های جنگلی زیبا سپری کنیم. و خوشبختانه با نظرم موافقت شد. به جنگل رفتیم و یک اتاق نقلی و چوبی را اجاره کردیم. اتاق تنها 12 متر بود و یک بالکن چوبی کوچک هم داشت. درون اتاق رفتم و در بالکن را باز کردم و آنجا بود که احساس کردم تمام زیبایی های دنیا را در یک جا دی
توی اون دو ماه آخری که برای مسابقه جهانی ICPC تمرین میکردم، بارها پیش اومد که یک کتاب خوب به دستم رسید اما به خاطر تمرین بیخیالش شدم. بارها پیش اومد که راه‌های تازه‌ و جالبی برای رفتن پیدا کردم ولی نرفتم. با این امید به کار و تمرین ادامه دادم که بعد از مسابقه برمیگردم و به این‌ها سر میزنم...

بعد از اینکه مسابقه تموم شد، برگشتم تا کارهای تازه‌ای رو انجام بدم و بیشتر از خودم و دغدغه‌هام سر در بیارم.  درواقع؛ من توی یک چمنزاری بودم که در کنار یک ج
منکه ارومم همیشه /بی تو بارونم همیشه منکه تنهام همیشه /منکه عاشقم همیشه/می خواستم برای تو دنیارو بسازم/می خواستم نقاشی صورت زیبا تور بکشم/میخواستم که همیشه باشی کنارم /منکه ارومم همیشه /توی سکوتم همیشه /منکه از بودن با تو فقط تنها ی دیدام/پس کجای ای عزیزم/منکه ارومم همیشه /زیر بارونم همیشه/توی تنهای بیاد تو بودم همیشه /منکه عاشقم همیشه /با تو بودن کم نمیشه/منکه ارومم همیشه/وقتی که باشی کنارم /وقتی که دستات تودستم /وقتی که چشمات تو چشمات/ منکه ا
1. دشت لار
دشت لار که فاصله کمی با تهران دارد و در نزدیکی کوه لار قرار گرفته است و از پناهگاه های حیات وحش به شمار می رود.

2. جنگل ابر
جنگل ابر که از جمله جنگل های هیرکانی است، در نزدیکی شهر شاهرود قرار گرفته است که می توانید در آنجا اقیانوسی از ابر را در برابر چشمان خود مشاهده کنید.

3. دیلمان
طبیعت بکر و زیبای دیلمان در ارتفاعات استان گیلان و در نزدیکی سیاهکل قرار دارد. منطقه ای زیبا که می توانید لذت گردش در روستا و همنشینی با مردم با صفای روستای
پاورپوینت کامل و جامع با عنوان بررسی جنگل ابر شاهرود در 22 اسلاید
                جنگل ابر شاهرود قسمتی از قدیمی‌ترین و زیباترین جنگلهای هیرکانی است با گونه‌های گیاهی و جانوری نادر، یکی از زیباترین نقاط ایران و شمال شرق کشور می‌باشد. این جنگل با ۳۵ هزار هکتار وسعت در ادامه جنگل‌های سرسبز شمال کشور به دلیل این که در اغلب مواقع فضای این جنگل را اقیانوسی از ابر فراگرفته به این نام مشهور است. در این جنگل ابرها آنقدر به درخت‌ها نزدیک اند که ب
دانلود آهنگ علیرضا طلیسچی من سختگیرم ولی سخت میرم ، قلبم گیره خوبیم اینه که تو دنیا روی تو گیرم
Ahang man sakhtgiram vali sakht miram az Alireza Talischi
دانلود آهنگ من سختگیرم ولی سخت میرم ، قلبم گیره خوبیم اینه که تو دنیا روی تو گیرم
نفسم بسته به چشمات و دلم وصل بهت فکر میکردم احتیاجی نیست ولی هست بهت ...♪
وای امون از دلت آی امون از دلت ...♪
اومدم دلو یهو اول ندم از قصد به تو حالا حسم از همیشه بیشترم هست به تو ...♪
آخ که از دست از وای که از دست تو
من سختگیرم ولی سخت میرم تو
معرفی توسط وبلاگ...این روزها

کتاب اطاق آبی "سهراب سپهری" از چند سال پیش در کتابخانه ام جا خوش کرده بود.
وقتی فهمیدم سهراب در سفر به هند و آشنایی با بودا و اندیشه ی شرقی کتاب اطاق آبی را به ارمغان آورده مشتاق شدم تا این اثر را بخوانم.
کتاب دست نوشته ها، نقاشی ها و بعضی از عکس های سهراب را هم به همراه داشت.
خلسه های نویسنده، مواجه ی او با طبیعت، سیر و سلوک در عالم گیاهان و حشرات از موضوعات این کتاب بود.
برای خود من خیلی جالب بود که ذهن سهراب سپهری  ب
بماند برای یادگاری
اولین گردش من و همسر، به همراه مامان و سگ کوچولومون، به مقصد جنگل زیبای چایباغ و رودی که درونش جریان داره. (استان مازندران، سوادکوه شمالی)
این عکس ها یک هزارم زیبایی اون‌جا رو هم نداره. واقعا زیبا بود و زبان از گفتن اون زیبایی و سرسبزی قاصر... پوشش گیاهی متفاوتی نسبت به جنگل هایی که هفته گذشته رفته بودیم داشت و همین فوق العاده‌ترش کرده بود.
به‌ دلیل این‌که اولین گردش مامان با من و همسر بود، بیشتر سعی داشتیم میزبان باشیم و
بماند برای یادگاری
اولین گردش من و همسر، به همراه مامان و سگ کوچولومون، به مقصد جنگل زیبای چایباغ و رودی که درونش جریان داره. (استان مازندران، سوادکوه شمالی)
این عکس ها یک هزارم زیبایی اون‌جا رو هم نداره. واقعا زیبا بود و زبان از گفتن اون زیبایی و سرسبزی قاصر... پوشش گیاهی متفاوتی نسبت به جنگل هایی که هفته گذشته رفته بودیم داشت و همین فوق العاده‌ترش کرده بود.
به‌ دلیل این‌که اولین گردش مامان با من و همسر بود، بیشتر سعی داشتیم میزبان باشیم و
تحقیقی جامع درباره جنگل و انواع آن
دانلود تحقیق جامع درباره جنگل و انواع آن، فواید، تاریخچه، تاثیرات، نقشش در محیط زیست و.... در 51 صفحه در قالب فایل word تهیه شده است که برای تحقیقات و تحقیق های کلاسی مناسب می باشد. خشی از متن: طی زمان های طولانی، انتظار بر این بوده که منابع طبیعی تجدید شونده پاسخگوی ...
این روستا دارای جنگلی بسیار زیباست بنام گیسوم که به دریا متصل می‌شود و طبیعتی بسیار زیبا را به وجود می‌آورد ولی این جنگل در نیمه دوم سال بسیار سرد است و معمولاً در بهار و تابستان طرفدار دارد. جنگل گیسوم در 15 کیلومتری جنوب تالش و همچنین 90 کیلومتری جاده رشت – آستارا قرار دارد. برای خواندن ادامه مطلب کلیک کنید
در صفحه اینستاگرام ما از تور های شادو جذاب طبیعت استان جهار محال و بختیاری مطلع شوید.
https://www.instagram.com/raftingia/
دانلود فیلم به سوی جنگل
نام فیلم: به سوی جنگل
ژانر: فانتزی تخیلی ماجراجویی

سال انتشار: 2014
زمان : زمان 125 دقیقه
محصول: آمریکا، انگلستان
زبان: زیرنویس فارسی چسبیده 
کارگردان : Rob Marshall
نویسنده : James Lapine, James Lapine
بازیگران : Anna Kendrick, Meryl Streep, Chris Pine
خلاصه داستان:
داستان درباره یک نانوای بی فرزند و همسرش است که راهی سفری در جنگل می شوند تا با جادوگری که خانواده آنها را طلسم کرده روبرو شوند و خود را از این نفرین رها کنند.

دانلود با کیفیت
روزی، گوساله ای باید از جنگل بکری می گذشت تا به چراگاهش برسد، گوساله ی بی فکری بود و راه پر پیچ و خم و پر فراز و نشیبی برای خود باز کرد!

روز بعد، سگی که از آن جا می گذشت از همان راه استفاده کرد و از جنگل گذشت. مدتی بعد، گوساله راهنمای گله، آن راه را باز دید و گله اش را وادار کرد از آن جا عبور کنند!
ادامه مطلب
دوره ی کارشناسی با دکتر دلبری ادبیات داشتم. یه روز همزمان با درس دادن، در حالی که محو سفیدیِ پیرهنش و برق کفشش بودیم، زل زد به تخته سیاه و بعد از چند ثانیه سکوت سرش رو چرخوند سمت ما و گفت "من کمیسر دریایی بودم! باورتون می شه؟"گفت و گفت، از این که با اسلحه روی کشتی می ایستاده و توی جیبش یه حافظ کوچیک داشته که هر از گاهی حافظ می خونده، از این که یه روز سر صف باجه ی تلفن وقتی بعد از ۳۵ دقیقه نوبتش شده، رفته ته صف که اشعار ابتهاج رو یه بار دیگه بخونه، ا
داشتم از روی لجن مرطوب کف جنگل می گذشتم. همانجایی که بوی کاج و رازیانه به تاریکی دست داده و همه دارکوب ها را کشانده بود آنجا. کار من رد شدن از جنگل است. هر روز کار من اینست که  دم غروب راه بیفتم از دل جنگل رد شوم تا برسم به مرغزار پشت جنگل که می خورد به سرزمین غربتی ها. همینطور که توی فکر این بودم که وقتی برگشتم بروم پیش رافیک و بدهم کفشهایم را وصله کند، یک پشته براق که فقط ازش حرارت را می توانستم ببینم روبروم  سبز شد. پا شل کردم و دولا دولا شدم و د
منو حالا نوازش کن ، که این فرصت نره از دست
شاید این آخرین باره ، که این احساس زیبا هست
منو حالا نوازش کن ، همین حالا که تب کردم
اگه لمسم کنی شاید ، به دنیای تو برگردم
هنوزم میشه عاشق بود ، تو باشی کار سختی نیست
بدون مرز با من باش ، اگر چه دیگه وقتی نیست
نبینم این دم رفتن،تو چشمات غصه میشینه
همه اشکاتو میبوسم ، میدونم قسمتم اینه
تو از چشمای من خوندی ، که از این زندگی خستم
کنارت اونقدر آرومم ، که از مرگ هم نمیترسم
تنم سرده ولی انگار ، تو دستای تو آت
سریال از سرنوشت یکی از تازه ترین تولید های گروه فیلم و سریال شبکه دوی سیما است که در سال 98 تولید شد و تولید آن تا کنون ادامه دارد. این سریال جذاب در سه فصل تهیه و تنظیم شده که تا کنون دو فصل آن(فصل اول و دوم) به روی آنتن رفته. سریال از سرنوشت به روایت زندگی دو کودکی پرورشگاهی به نام هاشم و سهراب می پردازد که در پرورشگاه کودکان بی سرپرست زندگی میکنند. رفاقت بی اندازه و بسیار صمیمی این دو نفر که از کودکی آغاز شده بود تا دوران بلوغ و جوانی نیز ادامه م
دانلود آهنگ سهراب ام جی ، آرتا و بهزاد لیتو شده عادی
 آهنگ شده عادی را با کیفیت128 و 320 برای کاربران همیشگی رسانه تاپ موزیک آماده دانلود کرده ایم + متن آهنگ
شده عادی موزیک جدید سهراب ام جی ، آرتا و بهزاد لیتو با کیفیت بالا
Arta Ft Sohrab MJ And Behzad Leito – Shode Adi From Resaneh Top Music

به من چه به من چه ، اگه کمه پلیِ تو
به من چه به من چه ، اگه بلد نیستی زاخار قلقشو
امشب کجا مهمون کی‌ حیرون چی‌ ؟
که دست میکنی هی‌ توی چیب ، ها؟
به من چه تو یه دونه هیت (Hit) نداری
بقیشم
۱۲:۴۶ پنجشنبه ۲۸ شهریور ۹۸
(به کسی که به من گفت می‌خواهم در تنهایی خود آدم‌تر باشم همان‌طور که درخت در تنهایی خود درخت‌تر است) 
دیروز افتاده بودم به قدم زدن و تا آن دیوار رفتم تنهایی. تا آن دیوارِ سفید که از حاشیه‌هاش سرخ بیرون زده. و تصویر آن دو بار را مقابل آن دیوار و توی آن کوچه نگاه کردم. نگاه‌مان کردم.رفته بودم پیش روانشناس و کار بیهوده‌ای بود. دور بود از من. و گمان کردم هرگز نخواهد فهمید که چرا مقابل آن دیوار می‌ایستم. 
و تنها قدم می‌ز
در این قسمت از وبلاگ ، کلیپی کوتاه از طبیعت پاییزی جنگل کاسف رو تقدیم شما عزیزان می کنم . جنگل کاسف در مجاورت روستای کاسف و در فاصله 30 کیلومتری شمال شهرستان بردسکن از توابع استان خراسان رضوی قرار دارد .
برای مشاهده کلیپ اینجا کلیک کنید 
این هم از لینک مستقیم این کلیپ
https://as1.cdn.asset.aparat.com/aparat-video/33fbaadaa7824076d08327cbb072a95b9355176-480p__36683.mp4

دانلود آهنگ جدید مهراد جم با نام گل شقایقدانلود آهنگ جدید مهراد جم به نام گل شقایق با بهترین کیفیت در سمفونی. مهراد جم گروه خوب کشورمان آهنگ جدیدی به نام گل شقایق را در فضای مجازی منتشر کرده است. شما عزیزان و طرفدارن موسیقی میتوانید برای دانلود موزیک گل شقایق و همینطور برای آهنگ های دیگر این هنرمند به بخش دانلود آهنگ و موزیک ویدیو مراجعه و این آثار بسیار جذاب را با بهترین کیفیت دانلود کنید و یا این موزیک زیبا را بصورت آنلاین در وب سایت سمفون
جلد اول ....قسمت دهمعصای بلک ویزاردبا خودم کلنجار میرفتم و فکر میکردم که اون عصا چی داره که تمام اهالی جنگل میخوان بدست بیارنش ، مگه چه رازی درون اون عصا هست که همه برای بدست آوردنش جانشونو هم میدن تا اونو بدست بیارن؟به
سث نگاه کردم مثل همیشه تو خودش بود ، همیشه تا وقتی که ازش سوال نمیکردم
حرف نمیزد ، همه چیز در این جنگل عجیب بودند. به سث گفتم : سث درباره اون
عصا بیشتر توضیح میدی؟
ادامه...
دانلود آهنگ های ایرانی
دانلود گلچین برترین آهنگ جدید پاپ
بهترین آهنگ های فارسی ایرانی سال
شاد و غمگین
دانلود آهنگ های جدید ایرانی
گلچین موزیک های ایرانی
بهترین آهنگ های سال 98
همچنین ببینید : 
دانلود آهنگ ماشین
این پست همیشه آپدیت خواهد شد.
بزرگترین آرشیو بهترین آهنگ های شاد و غمگین سال 98
« آپدیت 98.07.07 »
دانلود آهنگ های پرطرفدار جدید
گرشا رضایی - ادامه داره
میمیرم واسه چشمات که عزیزن که عجیبن که دیوونن
چشمام خورده به چشمات که مریضن که حریصن
گ
معاون میراث فرهنگی سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری در حالی از لزوم ساماندهی جنگل‌های هیرکانی که کمتر از یک ماه گذشته در فهرست میراث جهانی به ثبت رسیده صحبت می‌کند که از وجود مشکلات و موانعی برای سروسامان دادن این جنگل جهانی نیز خبر می‌دهد.
ادامه مطلب

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها